Про виробника

13 років досвіду у виробництві тротуарної плитки

Бруківка – це різновид бетонного, чи з іншого матеріалу, покриття тротуарних доріжок, вулиць, підходів до будівель, садових ділянок і парків. Бруківка досить проста в укладці доріжок і її обслуговуванні. Така плитка дає можливість рослинам в харчуванні водою і газообміні, ніж звичайне асфальтоване покриття. Тротуарна плитка витримує значні коливання температури повітря, вона не плавиться в сонячну спекотну погоду і не виділяє отруйні гази та шкідливі речовини. Виготовлення якісної бруківки залежить не лише від технології, а і від самого матеріалу тротуарної плитки. Історія виробництва тротуарної плитки почалася в 2006 році, коли компанією «ПОЛО» була придбана ексклюзивна технологія виготовлення бетонних виробів, розроблена ПП «ТОРГОВИЙ ДІМ «ПОЛІТЕП» (м. Львів).

Чітке дотримання технології при виробництві бетонних виробів, дозволяє домогтися максимальної якості продукції за всіма характеристиками.

Ми постійно працюємо над поліпшенням естетичних характеристик продукції та розширенням асортименту: так з'явилася тротуарна плитка з текстурою колотого базальту, трохи пізніше - з текстурою дерева, новий садовий бордюр з декоративною фаскою, поповнюється розмірний ряд кришок для огорож і стовпів.

Виробництво бетонних виробів сухим методом пресування

У 2018 році компанією «ПОЛО» був введений в експлуатацію шведський завод з автоматичною лінією виготовлення плитки, бордюрів, блоків методом сухого пресування.

Стаціонарний завод RHP-400 з бетонозмішувачами, оснащеними італійськими міксерами, німецькою системою дозації компонентів, комп'ютерної, вібраційного і гідравлічною системою. На даний момент налагоджено виробництво тротуарної плитки «цеглина», «старе місто», тротуарних і дорожніх бордюрів, шлакоблоків.

Продукція, виготовлена методом сухого пресування, за своїми якісними характеристиками не поступається віброліттю, має ідеальну геометричну форму, рівну поверхню і більш приглушені кольори.

На даний момент обсяги виробництва тротуарної плитки методом вібролиття перевищує 100 кв.м., а вібропресі 500 кв.м. за одну зміну. Елементи мощення випускаються в п'яти кольорах: сірий, жовтий, червоний, коричневий і чорний.

Якість - одна з основних характеристик нашої продукції

Вся наша продукція має сертифікати відповідності вимогам ДСТУ Б В.2.7.-145: 2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані». Щорічно в випробувальній лабораторії тестується продукція за всіма показниками: міцність, водопоглинання, стираність, морозостійкість.

У той час, коли температурні цикли і природні опади є серйозним випробуванням якості бетонних виробів, наша тротуарна плитка демонструє відмінні характеристики через роки її експлуатації.

За роки нашої роботи тротуарна плитка «ПОЛО» стала гідним доповненням таких відомих будівельних об'єктів як: база відпочинку «МАЯК», басейн «НАФТОХІМІК», ресторан «АХТАМАР», бар-ресторан «Івушка» і багато інших.

Основні переваги компанії

  • Головним достоїнством компанії «Поло» є можливість з особливою увагою підходити до потреб кожного клієнта
  • Колекція варіантів укладання
  • Якісна продукція перевірена часом
  • Доставка маніпулятором на об'єкт
  • Послуга механізованого (машинного) укладання
  • Радимо професійних майстрів з укладання

Наші переваги

1років досвіду

Виробництва тротуарної плитки та інших елементів мощення

2видів виробів

Асортимент продукції включає: типи, розміри, фактури і кольору

3кв.м. плитки

За одну зміну на заводі з автоматичною лінією виробництва

4метрів бордюра

Вібропресованим методом за одну зміну

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in