Базові варіанти укладання тротуарної плитки

Стаття про варіанти укладання плитки на тротуар, малюнки. Особливості застосовування каменя.

Паркет

Варіант укладання тротуарної плитки «Паркет» імітує укладання традиційного паркету. Використовується для даного виду мощення тротуарна плитка Поло 2 і Поло 6. Унікальна кольорова палітра ФЕМ дає ще більше простору для уяви і реалізації фантазій.

Оптимальним варіантом для облаштування присадибної ділянки є плитка тротуарна. Приголомшливий асортимент цього облицювального матеріалу дозволяє втілити самі непередбачувані ідеї. Серед варіантів укладання особливою популярністю користується саме укладання «Паркет». Стандартної кладкою з такої плитки вважається «ялинка» - цей візерунок використовують досить часто для облаштування двору котеджу або для оформлення доріжок в саду. Більш того, багата кольорова палітра тротуарної плитки дозволить реалізувати найоригінальніші дизайнерські фантазії.

Схожі варіанти укладання тротуарної плитки «Поло».

Шахи

Варіант укладання тротуарної плитки «Шахи» є, напевно, самим оригінальним способом мощення. У цьому варіанті укладання застосовується тротуарна плитка Поло 3, Поло 5, Поло 6 і Поло 7. При такому варіанті укладання тротуарної плитки, в основному використовується два контрастні кольори ФЕМ, хоча можливо експериментувати і з великою кількістю кольорів.

Тротуарну плитка «Поло» активно застосовують у благоустрої заміських ділянок. Така популярність обумовлена ​​різноманітністю забарвлень, розмірів і форм, що дозволяє створювати ексклюзивні і оригінальні проекти. В кожному місті вулиці викладають плиткою, а також площі, сквери, пішохідні доріжки, території біля торгово-розважального центру. Популярна сьогодні не тільки класична плитка, але і фігурна - для створення ефектного й оригінального укладання. І не можна обійти увагою укладання тротуарної плитки «Шахи». Суть укладання проста - цеглинки різних кольорів викладаються таким чином, щоб в результаті вийшла, так би мовити, шахівниця. Тобто, рівномірно чергуючи плитку контрастних кольорів, можна отримати дуже ефектну кладку. Використовують такий варіант для садово-паркових доріжок, посадкових майданчиків, площ, для облаштування ганочків, тротуарів. Хоча краще вибирати місцевість, де кладка здійснюється прямолінійно.

Старе місто

Варіант укладання тротуарної плитки «Старе Місто» являє собою комбінацію з 4 різних за формою і кольором фігурних елементів мощення. При цьому варіанті укладання використовуються тротуарна плитка Поло 1, Поло 2, Поло 3 і Поло 7. Фігурні елементи мощення набувають все більшої популярності у забудовників. Тротуарну плитку використовують практично повсюдно: для обробки територій приватних домоволодінь, для мощення вулиць, тротуарів, садово-паркових доріжок, дитячих майданчиків, територій АЗС і тому подібних об'єктів.

Пояснюється така популярність цього матеріалу тим, що на такі вироби, як плитка тротуарна, ціна нижче, ніж вартість натурального каменю, хоча в довговічності і надійності вона йому не поступається. Такий облицювальний матеріал протягом багатьох років залишається затребуваним і актуальним. Варто приділити увагу тротуарній плитці Старе місто. Цей матеріал придатний для пішохідних доріжок і тротуарів, а також - для облаштування площ, автомобільних доріг, переходів (плитка витримує серйозний тиск легкового транспорту). Що стосується укладання такої плитки, вона досить хаотична і не вимагає симетрії. Укладати плитку Старе місто можна як прямолінійно, так і в інший вертикалі або паралелі. Одним словом, наскільки вистачить фантазії.

Схожі варіанти укладання тротуарної плитки «Поло»

«Віяло»

Варіант укладання тротуарної плитки «Віяло» один з найкрасивіших способів мощення. Укладання тротуарної плитки виконується в формі віяла - звідси й походить її назва. Для укладання застосовується тротуарна плитка Поло 3, Поло 4, Поло 5, Поло 6 і Поло 7. Насичені кольори фігурних елементів мощення не блякнуть, а матеріал зберігає свої первинні властивості. Суть такого варіанту укладання полягає в тому, що плитка Віяло дає можливість ілюзорно збільшити простір за рахунок специфіки розбігаються ліній. Саме тому матеріал такого типу рекомендується використовувати на рівних просторих майданчиках без будь-яких поворотів, щоб уникнути спотворення візерунка. З такою тротуарною плиткою будь-яка площа або простір перетвориться в химерні килим з хвиль, поворотів і плавних ліній.

Коло

Варіант укладання тротуарної плитки «Коло» зачаровує своєю красою. Завдяки різній формі, розміру плитки і комбінації фігурних елементів мощення, надається можливість викласти коло практично будь-якого діаметру. При цьому укладанні застосовуються всі малоформатні елементи мощення від Поло 3 по Поло 7 включно.

Тротуарна плитка «Поло» представлена ​​безліччю видів і проводиться в різних колірних варіаціях, а це вже дає можливість польоту творчої фантазії. Відмінним варіантом вважається кладка в формі великого кола, що може бути дуже ефектно на площах або навколо фонтанів. Комбінуючи вироби різних кольорів, можна викласти не просто строго прямолінійну доріжку, а оригінальні барвисті візерунки. Тротуарна плитка - практичне і довговічне рішення. Її універсальність закладена в її технічні параметри. Плитка легко витримує велику прохідність, не стираючись і не втрачаючи свого первісного вигляду. Вирішивши купити тротуарну плитку, ви будете здивовані як великою кількістю фактур і розмірів, так і широкою кольоровою гамою. Висока якість, бездоганна надійність, прекрасний естетичний вигляд - складові, які зробили тротуарну плитку такою популярною на площах і вулицях міст.

Классік

Варіант укладання тротуарної плитки «Классік» має дійсно строгий класичний вид. Застосовується при даному виді мощення фігурний елемент Поло 3 і великоформатна тротуарна плитка Поло 1. Класичне рішення кладки носить більш практичний характер, ніж декоративний. Але така плитка буде ефектно виглядати в поєднанні з мінімалістичним інтер'єром або екстер'єром в класичному стилі. Варіант укладання тротуарної плитки «Классік» є оптимальним вибором для оформлення пішохідних тротуарів, доріжок, досить цікаво виглядає на великих площах. Варіанти укладання тротуарної плитки просто вражають. Вибрати можна вироби різної форми, кольору і фактури, створюючи неповторні візерунки. За допомогою квадратних, прямокутних елементів мощення, можна добиватися досить таки цікавих результатів.

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in