Новини компанії

Акція на тротуарну плитку!

Чудова новина для поціновувачів якісної тротуарної плитки - з 1 Березня і по 31 Травня 2021 діє знижка 15% на тротуарну плитку Поло виготовлену методом вибропресса і вібролиття! Весна прекрасна пора для того, щоб створювати красу навколо себе. Використання тротуарної плитки Поло дозволяє створювати неповторну і затишну атмосферу присадибних ділянок, дворів приватних будинків, садових алей, парків, вдало поєднуючись зі стилями класичної та сучасної архітектури.

Вицвітання матеріалів

Вицвіти і висоли на поверхні будівельних матеріалів і конструкцій (бетону, кераміки, штукатурних поверхонь і тому подібне) стали мало не буденною неприємністю. У цій статті ми поміщаємо матеріал про дослідження, запобігання і боротьбу з вицвітами.

Досить поширений вигляд бетонних виробів, є вицвіти – поява білястого нальоту на поверхні бетону. Особливо це стосується кольорових дрібноштучних виробів: тротуарної плитки, облицювальних фасадних. Вицвіти бетону прийнято підрозділяти на первинних і вторинних. Первинні виявляються вже при твердненні бетону, вторинні – при його старінні під дією атмосферних чинників.

Застосування бордюрного каменю

Бордюрний камінь застосовується для того щоб зміцнити краю тротуарної плитки, не дати грунті вимиватися водою, виконувати функції водовідведення до зливоприймачі, для естетичної складової, для підтримки чистоти. Все це присутнє в звичайному бордюрного каменю. Він і завершує будівництво, роблячи найважливіші штрихи, і виконує чимало корисних і важливих функцій. Тому він набрав більшу популярність серед будівельників і є одним з головних будівельних матеріалів. Також популярний тим, що бордюрний камінь ціна цілком рентабельна. Це і не так дорого як зміцнювати все асфальтом, і не так складно в установці його на місце.

Тротуарна плитка або наливне бетонне покриття

Вартість укладання тротуарної плитки та бетонного покриття майже не відрізняється. Потрібно враховувати, що вартість укладання тротуарної плитки може бути незначно вище через додаткові витрати, пов'язані з особливими умовами. Бетонне покриття встановлюється досить швидко і нескладно. А перед укладанням тротуарної плитки необхідно підготувати нижні шари: викопати землю, засипати необхідний матеріал, підготувати і купити бордюр садовий і так далі. Якщо за це платити додаткові гроші бригаді будівельників, то вийде дорожче. Але з метою економії деякі люди ретельно вивчають процес, а потім власними руками роблять все необхідне.

Тротуарна плитка чи асфальт

Асфальт чи тротуарна плитка? Чим покрити двір? І для знову споруджуваних і для вже існуючих приватних володінь і дач питання облаштованості двірського простору завжди залишається актуальним. Раніше більшість дворів заливалася асфальтом, зараз в моді тротуарна плитка. У цій статті ми спробуємо розглянути плюси й мінуси кожного із цих покриттів, а також дати основні відомості й ціни. Отже, що ж вибрати для свого двору – традиційне асфальтове покриття або сучасну тротуарну плитку?

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in