Тротуарна плитка або наливне бетонне покриття

Вартість укладання тротуарної плитки та бетонного покриття майже не відрізняється. Потрібно враховувати, що вартість укладання тротуарної плитки може бути незначно вище через додаткові витрати, пов'язані з особливими умовами. Бетонне покриття встановлюється досить швидко і нескладно. А перед укладанням тротуарної плитки необхідно підготувати нижні шари: викопати землю, засипати необхідний матеріал, підготувати і купити бордюр садовий і так далі. Якщо за це платити додаткові гроші бригаді будівельників, то вийде дорожче. Але з метою економії деякі люди ретельно вивчають процес, а потім власними руками роблять все необхідне.

Плиткове полотно складається з кілька невеликих плиток, які укладаються по одній і тільки в кінці складають цілу картину, в той час як наливне бетонне покриття укладається цілісним пластом. І там, і там, до складу покриття входить цемент. У цілісному пласті міцність бетону трохи вище, ніж в розрізнених плитках. Виходячи з цього, деякі люди вважають, що тротуарна плитка розбивається швидше, ніж наливний бетонне покриття, і служить менше років. Однак це судження не є правильним. Порівняйте варіанти, якщо ви приб'єте який-небудь матеріал одним великим цвяхом або зробите це великою кількістю маленьких.

Який варіант буде тримати матеріал міцніше і довше?

Звичайно другий. Ось якраз тому цілісні плити бетону значно швидше руйнуються, ніж окремі плитки доріжки з тротуарної плитки.

А що ж із зовнішнім виглядом?

Адже це теж важливо. При порівнянні витрачених грошей і часу якісної служби не забудьте ще й про цей аспект, адже вам потім постійно доведеться користуватись цїєю доріжкою. Цілісне бетонне покриття не має на увазі якогось незвичайного зовнішнього вигляду і не буде доповнювати дизайн вашої ділянки. Що стосується тротуарної плитки, то тут можна підібрати як забарвлення, так і розміри і конфігурацію, також можна до неї купити бордюр садовий. Такий варіант з можливістю вибору завжди більш привабливий. Будь-якому відвідувачу вашої ділянки це більше сподобається, та й вам припаде до душі вигляд доріжки. Можна зустріти варіант, коли при оформленні наливної бетонного покриття копіюється незвичайна текстура, відбувається наслідування будь-якій формі плитки. Однак варто враховувати, що в такому випадку структура бетону стає більш вразливою, і таке покриття швидше зношується. А коли доведеться реставрувати таке покриття, на це буде потрібно багато сил і енергії, тому що повернути первинний зовнішній вигляд буде дуже непросто.

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in