Застосування бордюрного каменю

Бордюрний камінь застосовується для того щоб зміцнити краю тротуарної плитки, не дати грунті вимиватися водою, виконувати функції водовідведення до зливоприймачі, для естетичної складової, для підтримки чистоти. Все це присутнє в звичайному бордюрного каменю. Він і завершує будівництво, роблячи найважливіші штрихи, і виконує чимало корисних і важливих функцій. Тому він набрав більшу популярність серед будівельників і є одним з головних будівельних матеріалів. Також популярний тим, що бордюрний камінь ціна цілком рентабельна. Це і не так дорого як зміцнювати все асфальтом, і не так складно в установці його на місце.

 

За типом застосування бордюр розділяється на два типи: для благоустрою територій та дорожніх робіт. Бордюр для дорожніх робіт використовується для того щоб відокремити пішохідну зону від проїжджої частини, для того щоб дотримувалася чистота дорожнього покриття і для відводу води в спеціальні приймачі. А другий тип такого каменю призначений для додання території естетичної складової, для саду, двору і т.д.

 

Установка бордюру є обов'язковим етапом будівництва, це не тільки забезпечить гарний і закінчений зовнішній вигляд, але і забезпечить довговічність служби тротуару, запобіжить руйнування грунту, яка знаходиться під плиткою. Для виконання таких функцій бордюр зазвичай виготовляється з високоміцного бетону на автоматизованих виробничих лініях, що забезпечує надійність продукції на виході. Виробники піклуються про якість свого вироби, адже воно відповідає за результат всієї роботи і нікому не хочеться все зіпсувати неякісним бордюром. Для правильного виробництва потрібно правильний підбір інгредієнтів суміші бордюру. Тому наше виробництво добре відстежується і відповідає необхідним стандартам.

Після установки, на бордюр діють різні сили, тому про його міцність піклуються найбільше при виготовленні. Бордюри можуть бути практичними і довговічними, якщо при їх виготовленні використовувалися якісні матеріали та сучасні технології. У цьому випадку вони витримають вплив будь-яких несприятливих умов.

Все більше людей будує свої приватні будинки, і установка бордюрів в такому випадку необхідна. Благоустрій будь-якої ділянки, міського скверу, шосе або дачі, важко здійснювати, якщо не проведена установка бордюрів.

Декоративні бордюри надають завершеність ландшафту і роблять квітники і клумби міцнішими. Коли все тане, розморожений сніг проникає в щілини між плитками, якими викладена доріжка. Щоб цього уникнути і запобігти розмиванню землі, необхідна установка бордюрів. При його наявності доріжка буде багато років служити вам і не завдасть клопоту.

Якщо взяти до уваги всі ці фактори, то зрозуміло, чому бордюр в наші дні користується популярністю в сфері будівництва. Однак обов'язково перевіряйте надійність виробника і умови, в яких проведено виготовлення бордюрів. Якщо при виготовленні бордюрного каменю використовуються дешеві компоненти, готовий продукт не зможе служити вам довго, навіть якщо буде виглядати зовні привабливо. Обов'язково дізнайтеся, яку температуру витримує бордюрний камінь. Якісний виріб має довго витримувати найсуворіші зими.

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in