Акція на тротуарну плитку!

Чудова новина для поціновувачів якісної тротуарної плитки - з 1 Березня і по 31 Травня 2021 діє знижка 15% на тротуарну плитку Поло виготовлену методом вибропресса і вібролиття! Весна прекрасна пора для того, щоб створювати красу навколо себе. Використання тротуарної плитки Поло дозволяє створювати неповторну і затишну атмосферу присадибних ділянок, дворів приватних будинків, садових алей, парків, вдало поєднуючись зі стилями класичної та сучасної архітектури.

Весняна знижка від Поло

Тротуарна плитка Поло виготовлена ​​на автоматизованій лінії виробництва за допомогою спеціальних форм, що забезпечують чітку форму і текстуру на камені. Систематичний лабораторний контроль якості виробленої продукції дозволяє без удаваної скромності заявити про те, що бруківка Поло є високоякісним продуктом, і численні позитивні відгуки наших клієнтів тому підтвердження.

Різні форми для лиття дозволяють створювати широкий асортимент продукції. Бруківка Поло вигідно виділяється на тлі конкурентів своєю високою якістю і багатою різноманітністю. Плитка тротуарна Поло з ефектною дерев'яною текстурою або колотого базальту, з широкою палітрою кольорів давно стала універсальним продуктом для реалізації найрізноманітніших дизайнерських ідей.

Така знижка тільки раз на рік

Не прогавте свій шанс і встигніть придбати якісну тротуарну плитку з додатковою знижкою - 15%. Тільки з 1 Березеня і по 31 Травня 2021 року! Ніяких обмежень на обсяг замовлення, знижка діє навіть при замовленні 5 м²!

Телефони

+38 096 681-10-61

+38 050 308-39-80

Адреса

м. Кременчук,
вул. Василя Симоненка, 1Д


Електронна пошта

pollo2@sat.poltava.ua

×

Log in